M Katarzyna - malarstwo, poezja, rękodzieło

Mam pięćdziesiąt lat, angażuję się w organizowanie przedstawień i benefisów literackich.
Prowadzę koło poetyckie w ośrodku Kultury w Marysinie Wawerskim. 
Trochę maluję akwarelą, trochę temperą i akrylem dla wartości sztuki, która ubogaca. Wydałam we własnym zakresie tomik poetycki pod tytułem "Całym Sercem". Na moją prośbę kielecki wydawca Pan Stanisław Nyczaj, wydrukował opinię Krytyka literackiego, Pana Andrzeja Zaniewskiego, który zapoznał się dużo wcześniej z moim materiałem literackim.
Rzemiosło którym mogę się pochwalić to biżuteria ozdobna koralikowa i zabawki edukacyjne z filcu, ozdabiane wszelkim możliwym działaniem ornamentowym.
Piszę artykuły i recenzje z wydarzeń kulturalnych, przeprowadzam wywiady i jest to cała moja praca wynikająca z zaangażowania w rozwój dziedziny literackiej, niestety praca tylko społeczna....
Przygotowuję swoje własne przedstawienia w ramach promocji osobistej i staram się o aranżację muzyczną.  
Moja twórczość literacka to wiersze z szuflady młodości, ukazanie piękna przyrody, miłość i poszukiwanie mądrości oraz, poezja patriotyczna lat 80-tych i felieton przeszłości - LISTY.
Różnorodność podejścia do tematów, inspirowała mnie formą dramaturgii i niektóre prace mają wymiar szczególnie osobisty. Dominuje u mnie temat poezji duchowej, harmonijne spojrzenie na świadomość człowieczeństwa.
Siła i potęga tego gatunku poezji, zaowocowała u mnie w czasie pontyfikatu Jana Pawła II  i zobrazowała moją przyszłość. Gdzieś w tym wszystkim jest moje miejsce i szukam stabilizacji, aby godność życia stała się bardziej ludzka.