Jerzy Kostowski

Absolwent Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej. 30 lat przepracował w swoim zawodzie m.in. w Instytucie Chemii Przemysłowej i spółce Nafta Polska S.A.

Działał m.in. w Akademickim Związku Sportowym, gdzie otrzymał Srebrną Odznakę. Jest jednym z założycieli i byłym prezesem Stowarzyszenia „Nasze Łomianki”, a także członkiem-założycielem klubu Toastmasters Leaders w Warszawie. Jego marzeniem jest zostać mówcą inspirująco-motywacyjnym.

Ekspert przełamywania niskiej samooceny, przeprowadzania procesów zmian w stylu życia, odkrywania własnych talentów i nadrzędnych wartości.

Autor książki Przywilej wyboru. Jak żyć twórczo i szczęśliwie, wykorzystując swoje talenty. W niej to, jak napisała w Przedmowie Alicja Lizurej,niezwykle głęboko i z chirurgiczną precyzją analizuje ważne sfery życia każdego człowieka. Wartości, zdrowie, sukces, marzenia, cele, pieniądze…– nasze decyzje mogą nas uszczęśliwiać bądź skazać na ciągły marazm i narzekanie na swoje życie. Nie mamy cudownej zdolności zatrzymywania się w miejscu, mamy jednak w książce wskazówki, jak sprawić, by poczucie spełnienia towarzyszyło nam na ścieżkach naszych wyborów i doświadczeń. Codziennie dokonujemy selekcji, usiłując odnaleźć to, co dla nas najlepsze”. Więcej informacji znajduje się na witrynie www.jekos.pl.

Żonaty od ponad 25 lat, ojciec dwóch synów. Pisze od kilku lat bloga www.jerzykostowski.pl.