Wystawa "ŚWIAT KOBIETY" Wilkasy od 01.01.2016 - trwa

W Wilkasach w Resorcie Niegocin można obejrzeć nadwyczajną wystawę pt "Śwait Kobiety". Eksponaty zostały wykonane przez kobiety lub z myślą o nich. Zwiedzanie wystawy trwa około godziny, gdyż eksponaty są rozmieszczone na kilku hektarach w lesie i w budynkach ( również na drzewach ), co stanowi bardzo nietypową formę prezentacji. Połączenie spaceru ze zwiedzaniem to nowa forma aktywności fizycznej i mentalnej. Uczta dla ducha, zdrowie dla ciała.
Na wystawie prezentyjemy grafiki Iwony J. i Marty S., zdjęcia Agnieszki Adamczewskiej, Moniki Gawrylak, Macieja U. - Toroda, Stefana Cz.  Wystawę można oglądac od poniedziałku do piątku od.10.00 do 14.00. Można sie też umówić w terminie niestandardowym.
Podczas spotkania promocyjnego wystawy w dniu 18.03.2016 r miejscowa Poetka Krystyna Janik z Giżycka zaprezentowała 3 swoje wiersze , odczytano również wiersz Moniki Zawistowskiej z Wiązownej z wydanego przez Fundację tomiku "Tęsnię". Był to prawdziwy literacji pomost pomiędzy Mazowszem a Warmią i Mazurami.