FENG SHUI I NIE TYLKO.... Rudno 8.XII.2018 r

W dniu 8 grudnia 2018 r w pałacu Rudno odbyły sie warsztaty poświęcone Feng Shui. Zajęcia poprowadziła Maggie Szuszkiewicz, która przyleciała do nas specjalnie z Hamburga.
O 15.30 Maggie wygłsiła wykład zatytułowany "Feng Shiu i nie tylko...". Oto pare słów od Maggie:
"Jak zapewnić sobie tożsamość, suwerenność i szczęście? Pytania te zadajemy sobie wielokrotnie w życiu, w nadziei, że znajdziemy, że będziemy szczęśliwi, że nasze strachy, wątpliwości, ból, zatracą na intensywności.
Jak często zadając sobie tego rodzaju pytania nie jesteśmy wstanie odnaleźć jednoznacznej odpowiedzi.
Kręcimy się wokół własnej osi, nie potrafiąc często powiedzieć "NIE", bierzemy za dużo pod uwagę opinię innych, boimy się ich reakcji, więc dla "świętego" spokoju, mówimy no dobrze, niech tak będzie dalej, jak było….- jakoś sobie z tym poradzimy, przecież nie wszystko musi być tak,  jak sobie w życiu wyobrażamy i życzymy.
Ale czy tak naprawdę radzimy sobie z tym? Czy jest to pewnego rodzaju ucieczka od prawdy,
która jeszcze za kotarą naszej świadomości nie pokazuje nam światła, koloru własnej duszy?
Doskonale znam ten fenomen kręcenia się wokół własnej osi.
Przeżyłam to wielokrotnie. W pewnym momencie zaczęłam zadawać sobie pytania.
Co i jak zrobić, aby być szczęśliwą, asertywną na "złą" energię i negatywną reakcję innych, kochać i być kochaną, nie wymagając i nie oczekując nic w zamian.…
Życie moje to bardzo długa, inspirująca i drogocenna droga, która nauczyła mnie pokory, szacunku i miłości do siebie i innych.
Chciałabym podzielić się z Państwem moimi doświadczeniami, opisać drogę którą wybrałam i która doprawiała mi skrzydła.
Nie znaczy to wcale, że przestałam szukać, że osiągnęłam mój ostateczny cel życia.
Życie jest tak piękne, różnorodne i pełne niespodzianek, że odkrywanie jego barw czyni mnie jeszcze bardziej wrażliwą,  szczęśliwą i spełnioną.
Kto i co przyczyniło się do mego szczęścia? W pierwszym rzędzie to byli i są ludzie, którzy mnie otaczają.
Kreowali moją świadomość, tożsamość i pokazywali niewidoczne światło albo "wkładali" do rąk drogocenne książki, gdzie znajdywałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.
Moja droga życia jest bardzo kolorowa, z zakrętami, wzlotami i upadkami.

No i zaczęłam szukać. Już jako dziecko odbierałam świat na swój tajemniczy sposób, widząc może to, czego inni nie widzą albo nie chcą widzieć. Pytania, które zadawałam, pozostawały często bez odpowiedzi, bo mało kto znał na nie odpowiedź.
Wszystko było wówczas takie niezrozumiałe i tajemnicze.
Moja droga edukacji w Polsce i kierunki które studiowałam jak AWF,  biochemia, rehabilitacja i pedagogika specjalna, oraz w Niemczech matematyka, sztuka i pedagogika, tylko częściowo zaspokoiły moją ciekawość i niepokój duszy.
Odpowiedzi zaczęłam szukać, czytając "inne" książki, interesować się psychologią, psychoterapią i  filozofią, robić kursy i studiować niekonwencjonalne przedmioty takie jak Feng Shui, Kinezjologię, Hipnozę, NLP, Bioenergoterapię oraz Pranę.
Zaczęłam również szukać odpowiedzi w gwiazdach. Latami fascynowała mnie  Astronomia i Astrologia i nadal jestem pod wielkim jej wrażeniem.
Praca z wahadełkiem, numerologia, chiromancja, tarot, to dodatkowe aspekty które wzbogaciły i poszerzyły moje horyzonty i moją świadomość, nie mówiąc już o sztuce, która towarzyszyła mi od wczesnych lat mojego życia, która uchyliła przede mną wielki rąbek swojej tajemnicy, który pokazał mi inną, mistyczną stronę życia.
W malarstwie i w literaturze odnalazłam mój tajemniczy świat. Tam mogłam być sobą. Zaczęłam go malować na swój specyficzny sposób, tak jak go odczuwałam i widziałam. Jednocześnie zaczęłam pisać. Najpierw pamiętniki, później krótkie historyjki, nowele, wiersze, a obecnie cztery powieści czekają w szufladzie na dzienne światło.
I tak do dzisiaj. Szukam i znajduję.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani, jak np. za pomocą Feng Shui  w bardzo prosty a jednocześnie bardzo skuteczny sposób można swoje cztery ściany "upiększyć" energetycznie, zmienić ich atmosferę, oraz poczuć dodatkowe szczęście, albo poprzez metody z dziedziny kinezjologii, odnaleźć w szybki sposób prawidłową odpowiedź na nurtujące was pytania,  oraz co numerologia mówi o was znajdujecie się we właściwym miejscu....
Maggie Szuszkiewicz

www.maggies-galerie.de
Maggie Szuszkiewicz & Art - Startseite | Facebookhttps://de-de.facebook.com/Maggie-Szuszkiewicz-Art

O 17.30 zaczęły się ćwiczenia indywidualne, partnerskie i grupowe "Poznaj samego siebie" z wykorzystaniem elementów numerologii, kinezjologii, chiromancji, NRP i bioenergetycznej pracy z ciałem - odkrycie swojej aury.
O 18.00 wystartował warsztat malarski "Jak postrzegam siebie w zintegrowanym świecie i co mogę od świata otrzymać?". Uczestnicy mieli dokładnie 15 minut na namalowanie swoich prac, po czym mogli przed wszystkimi zinterpretować swoje prace
O 18.45 wysłuchaliśmy koncertu autorskiego w wykonaniu Tomasza Hryciuka, po czym odbył sie poczęstunek i rozmowy indywidualne....