ANIOŁY I DEMONY. WSZYSTKO CZEGO O NICH NIE WIESZ...Rudno 12 grudnia 2015 r

W dniu 12.12.2015 r do pałacu Rudno przybyli sami najfajniejsi ludzie na świecie na spotkanie pt.”Anioły i demony. Wszystko czego o nich nie wiesz…”
Na początek pogadankę o aniołach i demonach wygłosił Angelolog Andrzej Kiliszewski, po czym rozgorzała żywa dyskusja wśród uczestników.
Zwieńczył ją występ  Pawła I. który z udziałem swojej gitary i harmonijki wykonał 3 utwory: Hallelujah Cohena, Nie ma mowy Normansów i Nie mam dla ciebie miłości Skubasa. Paweł nie miał dla uczestników ale na szczęście gospodyni miała bigos, który z radością spożyliśmy w przerwie….
Następnie krótki wykład pt.”Wpływ Agrigorów ( rodzaj aniołów ) na nasze życie według ukraińskiego psychologa Aleksandra Swijasza”  wygłosiła Tatiana Morozowa - Polka z Ukrainy
Potem zaczęliśmy badać temat aniołów w literaturze i poezji. Ze specjalnej anielskiej puszki losowaliśmy  i czytaliśmy złote myśli i wiersze o aniołach…
i nadszedł czas na prezentację multimedialną "Anioły i demony" - wyemitowaliśmy najpiekniejsze fragmenty filmów o aniołach, a także teledyski z aniołami i demonami na dowód tego że różni artyści, bez względu na rodzaj uprawianej sztuki i gatunku zauważają i doceniają temat aniołów. Największym aplauzem cieszyła się teledysk zespołu Relax.
i przyszedł czas na działanie….wykonalismy anioły w 4 technikach:
- mozaika - grupą dowodziła Małgosia Zakrzewska
- malarstwo - grupą dowodziła Tatiana Morozowa
- decoupage - grupą dowodziła Ela M
- kolaż/ technika mieszana - grupą dowodziła Aldona Pawlak
w końcu zrobiliśmy  sesję fotograficzną - każdy mógł się sfotografować jako anioł, zrobiliśmy też zdjęcie grupowe.
Ponieważ wszyscy bardzo się starali zasłużyli na anielski poczęstunek zatytułowany "Niebo w gębie " z udziałem absolutnie anielskich ruskich pierogów z Karczmy Kresowej w Piasecznie i win mołdawskich.
Chciałam podziękować wszystkim Państwu za wspólnie spędzony dzień. Szczególnie dziękuję tym , którzy przyszli na spotkanie w anielskich, czy nawet diabelskich stylizacjach. To wspaniała że dorośli ludzie potrafią się tak wspaniale bawić i maja do siebie dystans…!!! 
Oni naprawdę chcą być więcej!!!!