CO BYŁO NIE WRÓCI. PAMIĘCI BUŁATA OKUDŻAWY Rudno 5 lipca 2015 r

W dniu 5 lipca 2015 r w Rudnie po raz czwarty odbył sie doroczny wernisaż artystyczny i konkurs piosenek Bułata Okudżawy pt. " Co było nie wróci. Pamięci Bułata Okudżawy." Jak co roku zaprezentowano prace kilkudziesięciu Artystów i Rekodzielników. Hitem były odciski dłoni Chopina wykonane i zaprezentowane przez Piotra Grodzickiego.
Dokonano uroczystego otwarcia ławki na 12 dup i tu niespodzianka - ławka zmieściła AŻ 26 DUP !!! ławka w Rudnie jest wykonana z mozaiki kamiennej i szklanej i jest hołdem dla " Ławki na 1000 dup Gaudiego w Barcelonie ".
Podczas wernisażu o tytuł najlepszego stoiska gminnego konkurowały 4 gminy : Gmina Kołbiel, Celestynów, Karczew i Wiązowna. Najlepszą gminą okazała się Gmina Celestynów - gratulujemy !
Do walki o laury konkursu piosenek Okudżawy przystapiło ośmiu Artystów : Agata Gałach, Joanna Mioduchowska , Justyna Panfilewicz, Monika Parczyńska - Chrzanowska , Mariusz Dekeil, Michał Konstrat, Paweł Górski, Adam i Anna Tkaczyk.

Dyrektorem Artystycznym festiwalu był Tomasz Krzymiński

Jury przyznało równorzĘdne 3 pierwsze miejsca dla:
Justyny Panfilewicz
Michała Konstrata
Pawła Górskiego

oraz wyróznienie dla Adama i Anny Tkaczyk

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ARTYSTOM I PUBLICZNOŚCI ZA UDZIAŁ W IMPREZIE I ZAPRASZAMY W PRZYSZŁYM ROKU NA SPOTKANIE POŚWIĘCONE EWIE DEMARCZYK !!!